Про нас

Українська компанія “Forsageauto” – це один з перших українських інтернет-магазинів з продажу автомобільних запчастин у Львові.
Сайт представляє в Інтернеті товари і послуги компаній-виробників автозапчастин для підбору по vin-коду.
У команді “Forsageauto” працюють фахівці автомобільного ринку з великим досвідом роботи в дистриб’юторських компаніях, на СТО і роздрібних магазинах по продажу автозапчастин.

Сфера діяльності

Компанія “Forsageauto” займається виключно продажем автомобільних запчастин, мастил та супутніх автотоварів. Ми прагнемо максимально якісно надати послуги автолюбителям, допомогти в підборі якісних запчастин і запропонувати їх за вигідною ціною і в найкоротші терміни.

У товарній пропозиції “Forsageauto” присутні більше 500 000 найменувань товарів в постійній наявності на складах. Якщо немає бажаного товару, він може бути доставлений в найкоротші терміни з Німеччини, Польщі, ОАЕ.
Слід зазначити, що в асортименті Forsageauto присутні запчастини для ремонту всіх систем і вузлів сучасних автомобілів.

Місія компанії

Зробити можливим для кожного українського автомобіліста швидко, зручно і недорого придбати необхідні автотовари, мінімізувати витрати на ремонт автомобіля, отримати компетентну консультацію.

Наші переваги

Компанія Forsageauto, як преміум-партнер має доступ до складів всіх основних українських дистриб’юторів автозапчастин, сукупна вартість автомобільних товарів на складає десятки мільйонів доларів. Це дозволяє заявляти, що ми пропонуємо широкий асортимент товарів, доступний на українському ринку з українських складів. А також лояльні ціни для кожного клієнта.

Крім того, товари поставляються компанією Forsageauto, легально перетнули кордон України, їх якість підтверджується необхідними сертифікатами, на них поширюється гарантія виробника (при дотриманні вимог по установці і експлуатації товару)

Слід зазначити, що робота з найбільшими дистриб’юторськими компаніями часто вимагає переміщення товару з віддалених складів – можуть виникнути затримки в постачанні (1-2 дні).

Ми надаємо більшість сервісів, які доступні на ринку:

  • Широкий асортимент – понад 15 млн позицій
  • Кращі ціни на автотовари
  • Всі типи оплати – готівковий, безготівковий, оплата при отриманні, оплата картами VISA / MASTERCARD на сайті
  • Доставка в усі міста України основними кур’єрськими службами
  • Точний пошук менеджерами автозапчастини по VIN-коду)
  • Професійний підбір і консультація
  • Знижки для зареєстрованих клієнтів компанії і постійних клієнтів
0