Доставка автозапчастин

Інтернет магазин автозапчастин Forsageauto надає таку послугу, як доставка запчастин по Львову і Україні. Ми піклуємося про зручність наших клієнтів, тому доставка автозапчастин здійснюється в найкоротші терміни. Тепер вам не потрібно витрачати час на те, щоб купити автозапчастини, – достатньо лише зайти на наш сайт або зателефонувати, і оформити замовлення.

Доставка запчастин по Львову

Вартість доставки запчастин по Львові орієнтовно становить 50 грн. Залежно від категорії товару, його розміру і ваги, а також адреси доставки, вартість може змінюватися.
Звертаємо Вашу увагу на те, що мінімальна сума замовлення, при безкоштовній доставці, становить 3000 грн. і доставка проводиться до під’їзду вашого будинку, офісу.

Режим доставки запчастин

Доставка запчастин по Львову здійснюється в будні з 11:00 до 17:00, в інший час – за попереднім погодженням.

Якщо замовлення запчастин був зроблений до 12:00 і всі позиції в наявності на складі, доставка здійснюється в той же день, запчастини замовлені після 12:00 буде доставлений на наступний робочий день або вихідний за умови попереднього узгодження часу доставки. При відсутності необхідних запчастин на нашому складі, доставка здійснюється протягом одного дня, після отримання товару від постачальника.

Доставка запчастин по Україні

Доставка запчастин по Україні здійснюється транспортними компаніями: Нова Пошта, Автолюкс, Ін-Тайм. Вартість доставки не входить в ціну товару і визначається компанією-перевізником, виходячи з габаритів, ваги і місця призначення. Оплата послуг з перевезення здійснюється клієнтом при отриманні товару в офісі транспортної компанії. Звертаємо Вашу увагу на те, що ми не працюємо на умовах повної оплати післяплатою! З повними умовами оплати Ви можете ознайомитися тут

Отримання товару

Автозапчастини будуть доставлені на склад транспортної компанії в Вашому місті. Для того, щоб забрати товар Вам необхідно буде під’їхати на склад вантажоперевізника з паспортом і назвати менеджеру вантажоперевізника номер Вашої декларації посилки. Крім товару у Вашій посилці будуть вкладені всі необхідні документи: чек, гарантійний талон. Ви маєте право відкрити посилку при співробітника кур’єрської служби, для того щоб перевірити комплектність і цілісність товару.

Страхування запчастин

За замовчуванням, запчастини, що відправляються транспортними компаніями, страхуються на повну вартість. При оформленні замовлення клієнт може самостійно оцінити необхідність страховки відправляється йому товару. Ми не несемо відповідальності за пошкодження незастрахованої вантажу в ході перевезення транспортною компанією.